HAKKINDA
dikişsiz, kanamasız, estetik, hızlı, sorunsuz ve hastalık riski olmadan sünnet yapmak için geliştirilmiş tek kullanımlık bir sünnet aletidir.
kıstırma mekanizmasıyla sünnet yapılmasını sağlayan küçük bir plastik araçtır. Polikarbonatdan yapılmış saydam plastik bir tüpten ve beyaz naylon bir kıstırma mekanizmasından oluşur. Son derece hafiftir ve kullanımı kolaydır.
yeni doğandan yetişkine kadar tüm yaş gruplarına yönelik olarak farklı boyları mevcuttur. Çocuk boyları; 10, 12, 14, 16, 18 numaralardır. Erişkin Boyları ise 20, 26, 30, 34 numaralardır.
EO sterilizasyonu yapılır. Her alisklamp'in yanında uygun boyu seçmenizi sağlamak için bir ölçü aparatı verilmektedir.
mevcut sünnet aletleriyle çok sayıda sünnet yapan uzman ve pratisyen doktorlar ile yardımcı sağlık personelinin ortak görüşleri alınarak tasarlanmış, anatomik uyumlu tek sünnet aletidir.
‘in benzersiz, anatomik uyumlu tasarımı ve kolay kullanma şekli sünnetten mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlar.Tasarlanırken piyasada mevcut sünnet aletlerinde sıkça karşılaşılan ve ciddi komplikasyonlara neden olabilen problemler ortadan kaldırılmıştır.
ile Sünnet işlevi daha güvenli, daha hızlı ve daha
ustaca gerçekleşmektedir.

invaziv özelliğinin bulunmaması dolayısıyla klasik sün netuygulamalarında yaşanan sorunlar bu aletin kullanımı ile  önlenebil
mektedir.
sünnet işleminin yalnızca güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşmesini değil, aynı zamanda bu işlemin klinik dışı yerlerde dahi  ( evlerde, toplu sünnetlerde, yeterli sterilizasyon imkânının olmadığı mekânlarda) bir klinik güvenliğinde gerçekleşmesini sağlamaktadır.
Patent belgesine, Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesine, Marka Tescil Belgesine ve CE Belgesine sahip güvenli bir üründür. FDA Belgesi için gerekli müracaatlar yapılmıştır ve sonuçlanmak üzeredir.